Papaz Büyüsünü Medyum Aslan Hoca Anlatıyor

Papaz büyüsü en etkili büyüler arasında yer alan bir büyü çeşididir. Doğru ve gerçek bir medyum tarafından yapıldığından oldukça etkili ve kalıcıdır. Yalnızca papazlar tarafından yapılmaz. Bu büyüyü kullanan Türkiye’de birçok medyum bulunur. Genellikle bağlama büyüsü gibi kullanılıp evli çiftlerin, sevgililerin birleştirilmesi için kullanılır. Yapılırken birçok farklı malzeme kullanılır. Kimi zaman adet kanı ile yapılan büyü bazen de kiriş ipi, sabun veya büyü yapılacak olan kişinin bir kıyafeti üzerinde yapılır. Papaz büyüsü işleminden sonra aşk ile bağlanan kişi siz ne derseniz onu yapacak kıvama gelir. Her nerde olursa olsun sizi gelir bulur ve siz istemedikçe asla bırakmaz. Çalışmayı yapmak kadar bozması da oldukça güçtür. Bu konuda oldukça yetenekli ve uzman olmak gerekir.

Papaz büyüsü yapımı oldukça kuvvetli ve zor olduğu için haliyle bozulması da oldukça zordur. Büyü çözümü ve bozulması basit bir işlem değildir. Eğer doğru şekilde yapılmazsa olumsuz sonuçları da beraberinde getirir. Büyü bir başka büyü yapılarak bozulmamalıdır. Bu dinen de oldukça günah ve yanlıştır. Bozmak için ise kuranda geçen ayetlerden ve esmalardan yararlanılır. Okunan dualar ve yapılan tılsımlar sayesinde büyünün etkisinden kurtulur. Ancak burada önemli olan nokta yardım alacağınız zaman doğru medyum hocayı seçmektir. Çünkü büyü bozmak herkesin harcı değildir. Kuvvetli nefes, ilim ve yetenek gerektirir. Kuran da yer alan ayetler okunarak büyü bozulması sağlanır. Çözümünde kullanılan bir diğer yöntem ise tuzdur. Tuzun üzerine çeşitli dualar ve tılsım okunur. Bu tuz üzerinde negatif etki bulunan kişiye verilir ve bu tuz ile banyo yapması söylenir. Bu tuz ile banyo yapan kişi ise büyünün etkisinden kısa süre içerisinde kurtulur.

Resmi Ruhsatlı Medyum Aslan Hoca

Türkiye’nin ilk resmi ruhsatlı ve çalışmalarında olumlu sonuçlaru bulunan Medyum Aslan Hoca tecrübeli ve oldukça başarılıdır. Üzerinizde büyü olduğunu anlamak aslında çok zor değildir. Hayat şartlarınıza bakarak bunu anlayabilirsiniz. Üzerinde işlemler olan kişiler hayatta ne kadar uğraşırsa uğraşsınlar başarılı olamazlar. İşlerinde sıkıntılar yaşarlar, eşleri veya sevgilileri ile hiç yok yere kavga eder. Huzursuz, rahatsız, uyuşuk ve sürekli uyuma hissi ile baş etmek zorunda kalırlar. Sizinde üzerinizde bu gibi etkiler varsa eğer iyi bir medyum hocaya başvurarak yardım alabilir ve üzerinizdeki papaz büyüsünün etkisinden kurtulabilirsiniz. Kötü niyetle de yapılmaktadır. Bir kişinin arasına soğukluk katmak, hastalık sahibi yapmak, kısmetini kapatmak gibi sebeplerden dolayı da yapılabilir. Sizde üzerinizde bu etkilerden birini hissediyor ve ne yaparsanız yapın kurtulamıyorsanız eğer hemen gerçek medyumlara başvurarak yardım alabilirsiniz.

kaynak aslanhoca.com

Kaynak: http://www.sizleyiz.com/faydali-bilgiler/papaz-buyusunu-medyum-aslan-hoca-anlatiyor.html

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s